קטגוריות
מאמרים

קורס אינדיזיין – מה חשוב לדעת?

העולם המודרני נושא בחובו אינספור שינויים ומדי עונה אנו עדים לחברות חדשות הצצות כפטריות אחרי הגשם בתחומי התקשורת והפרסום, האינטרנט והמחשוב השונים, ההופכים את אורח החיים שלנו לממוחשב הרבה יותר. כיום כבר לא ניתן למצוא חברה או ארגון שאינם פועלים באופן יומיומי בהתבסס על מערכות מחשוב שונות ומגוונות ומציעות שירותים ללקוחות המבוססים מערכות מחשוב מפותחות. ניתן לומר שכיום, ללא המחשוב, העולם היה נראה אחרת לגמרי.

למי מיועד הקורס?

אין ספק שעל מנת לרכוש מקצוע נחשק בימינו חשוב ביותר להתבסס בתחום מבוקש, ואילו קורס אינדיזיין הינו אחד הקורסים המבוקשים והפופולאריים ביותר בתחומי העיצוב והמחשוב, התקשורת והפרסום השונים. יש הלומדים את הקורס במסגרת לימודי עיצוב גרפי ואחרים מתנסים בו באופן עצמאי. הקורס מיועד למעצבים המעוניינים לרכוש ידע נוסף בתחומי התקשורת והעיצוב השונים, וכן להרחיב את תחומי הפעילות שלהם. כמו כן מיועד הקורס לאנשי מקצוע העוסקים בענפי הדפוס השונים.

מה היא אינדיזיין?

אינדיזיין הינה תוכנת עימוד מתקדמת, באמצעותה ניתן ליצור מוצרים הכוללים שילוב של מלל וצורות שונות או תמונות. באמצעות התוכנה תוכלו לשלב כתבות ותמונות או ציורים בעיתונים ובקטלוגים, מגזינים, ספרים ומודעות גדולות. היתרון הגדול של התוכנה הינו בממשק הנוח לשימוש וכולל תכונות אטרקטיביות ופופולאריות, באמצעותן ניתן לקבל את מערכת העיצוב המושלמת. קורס אינדיזיין מעניק הכשרה של לימודי פוטושופ וכן לימודי אילוסטרייטור, תוכנות עיצוב מתקדמות. חבילת התוכנות נקראת Adobe Creative Suite CS.

מה לומדים בקורס?

במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים מיומנויות הכרחיות לעיסוק בתחום כגון יצירת מסמך ועימוד תבנית, ניהול הצבעים בתוכנה, כלי טקסט שוני, טיפול נכון בטקסטים ובפסקאות, עבודה מיומנת עם כלי הבחירה ועם ציור וצורות, יצירת טבלאות וכן את כלי העיוות השונים, שיטות הצביעה, המספריים והטפטפת, שיטות צבע ושיקולים שונים לפני הבאה לדפוס, פורמטים שונים של יצוא – יבוא, הכנה לדפוס וסגירת קבצים וכן את תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור.

מה הם תנאי הקבלה?

הקורס פתוח להרשמה לקהל הרחב ומאפשר הרשמה חופשית בהתבסס על דרישות בסיסיות והכרחיות. תנאי הקבלה ללימודי אינדיזיין כוללים מילוי שאלון קבלה או ראיון אישי, ידע באנגלית וידע קיים בתפעול בסיסי של מחשב, כמו גם הגשת התרגילים הרלוונטיים והשתתפות אקטיבית.

מה מעניק הקורס?

הקורס מעניק התמחות בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור ומכין את הבוגרים לקראת השתלבות בתפקידים הנחשקים ביותר בתחום העיצוב והפרסום, התקשורת והדפוס. בוגרי הקורס יכולים להתקבל לתפקידים הנחשקים ביותר ברחבי הארץ והעולם כולו ונהנים מתנאים משופרים. כמו כן, לומדים הסטודנטים במהלך הקורס עבודה עם ממשקים שונים ויכולים להתקדם במקום העבודה הנוכחי שלהם תודות למיומנויות הנרכשות במהלך הלימוד בקורס. אם אתם מעוניינים לרכוש מקצוע נחשק ולהשתלב בתחומי העיצוב השונים – קורס אינדיזיין הוא המענה המושלם בעבורכם.

Foxartbox / Shutterstock.com