קטגוריות
מאמרים

החלקת קרטין ביתית – הפתרון הקל, הנוח, הזול והבריא

מזג האוויר הישראלי והאקלים המקומי לא עושים חיים קלים לנשים הישראליות ובעיקר לסוג שיערן. נשים ונערות בעלות שיער גלי או מתולתל סובלות תדיר מימי שיער רעים ובשל כך מפתחות לעצמן שלל שיטות וטקסים כדי לשלוט בשיערן. העיסוק המעיק הזה גרם לרבות מאד להיפרד משיערן המתולתל ולעבור לשיער חלק בעזרת החלקות לשיער.

ואכן, הפופולריות של החלקת שיער גרמה לכך שגם השיטות להחלקת השיער הלכו והתפתחו. כיום, אישה או נערה שמעוניינות בשיער חלק וקל לסידור, יכולות לבצע זאת בקלות רבה אצל מעצב שיער או בביתן.

הבשורה האחרונה בתחום החלקת השיער היא החלקת קרטין ביתית. החלקה ביתית מאפשרת לך להגיע לתוצאות טובות ודומות מאד לאלו של החלקת שיער במספרה עם כמה הבדלים משמעותיים: היא זולה יותר, היא נוחה יותר, היא פשוטה יותר והיא בעיקר והכי חשוב – בריאה יותר!

החלקה ביתית: איך בעצם זה עובד?

האמת היא שביצוע החלקת שיער ביתית דומה מאד לצביעת השיער באופן ביתי. תקבלי פורמולה, הוראות שימוש ותתבקשי להכין מספר חפצי עזר כמו מסרק, קערות וכפפות חד"פ כדי לבצע את פעולת ההחלקה. חשוב לקרוא את הוראות השימוש היטב ולבצע אותן באופן מדויק. אם את חשה שאת מסתבכת או לא מבינה את ההוראות, צרי קשר עם החברה ממנה קנית את ההחלקה ובקשי עזרה. מומלץ גם להתייעץ עם בעל מקצוע שיעזור לך לאבחן את שיערך ולהבין איזו סוג של החלקה מתאימה לו.

מה ההבדל בין החלקה ביתית להחלקת שיער מבוססת פורמלין?

החלקה ביתית, בשונה מהחלקת שיער על בסיס פורמלין, מבוססת על קרטין ועל חומרים טבעיים כמו ויטמינים או מינרלים שמעשירים את שיערך בכל הטוב שיש לאמא טבע להציע. בסוגים אחרים של החלקות שיער נעשה שימוש בחומרים כימיים שפוגעים בשערה ופוגמים בה בטווח הארוך. בנוסף, בעבר ארעו מקרים מצערים בהם בריאותן של נשים שביצעו החלקה שכזאת נפגעה. אם ניתן, עדיף לא להשתמש בחומרים רעילים שכאלה על שיערך. כעת, כשאפשרות החלקת שיער ביתית כל כך זמינה, אין סיבה שלא לבחור בה ולהנות מיתרונותיה.

למי החלקה ביתית יכולה להתאים?

החלקת שיער ביתית מתאימה כמעט לכל מי שחפצה בשיער חלק, בריא, גמיש, ובעל מראה טבעי וזוהר. היא מתאימה לנשים ששיערן ניזוק מסיבות כאלה ואחרות (בשל החלקת שיער מסוג אחר או בשל הבהרת שיער תכובה או עיצוב בחום) והיא מתאימה לנשים שמעולם לא התנסו בהחלקת שיער משום סוג.

מה כדאי לדעת טרם מתחילות את התהליך?

חשוב ראשית לוודא כי השיטה בה בחרת מאושרת לחלוטין על ידי משרד הבריאות וכי היא עומדת בתקנים המחמירים ביותר. הבריאות שלך ושל שיערך חשובה יותר מכל. בנוסף, כשאת מבצעת החלקת שיער ביתית חשוב מאד לקרוא את ההוראות ולהבין אותן. אם אינך מבינה את ההוראות יש לפנות לחברה ממנה רכשת את החלקת השיער הביתית ולשאול כיצד נכון לבצע את פעולת ההחלקה.