קטגוריות
מאמרים

טיול תרמילאים – מה כדאי לדעת?

כאשר אדם מחליט שהוא רוצה לנסוע לטיול באזור המזרח, אמריקה, אוסטרליה וכדומה עליו לקחת עוד החלטה. עליו להחליט האם הוא רוצה לעשות טיול מאורגן, טיול משפחות או טיול תרמילאים. כל טיול שונה מאד מהטיול הסמוך לו וכל טיול הנו בעל אופי אחר בצורה משמעותית.

טיול מאורגן – טיול מסוג זה הוא טיול עם קבוצה מאורגנת כאשר הטיול מנוהל ומאורגן על ידי חברת טיולים. בטיול מסוג זה המטיילים דואגים למינימום מהדברים ומנגד חברת הטיולים דואגת לרוב הפרטים החשובים כגון: ניידות, לינה, מסלולי טיולים, אבטחה, רפואה, טיסה ועוד בטיול זה חברת הטיולים דואגת כמעט לכול דבר. טיול מסוג זה מתאים יותר לאנשים בגילאים מבוגרים ולאנשים עם פער בשפה.

טיול משפחות – טיול זה כשמו כן הוא, טיול זה נעשה בדרך כלל כקבוצה אחת הכוללת בתוכה מגוון של משפחות, כלומר, הורים עם ילדים. טיולים מסוג זה יכולים להיות מנוהלים על ידי חברת טיולים וכן יכול להיות מאורגן על ידי מנהיגי הקבוצה. טיולים מסוג זה נעשים בדרך כלל בצורה מסודרת ומאורגנת מהסיבה הפשוטה שהם כוללים ילדים בגילאים שונים.

טיול תרמילאים – טיול מסוג זה הוא טיול של "אנשי חופש". טיול זה בדרך כלל יוצא לפועל על ידי אדם אחד או זוג אנשים שרוצים לטייל יחד. טיל זה ברובו מתבסס על התרמיל שאותו סוחב המטייל. בתרמיל ניתן למצוא כמעט הכל. טיול מסוג זה כולל טרקים, לינה אצל מקומיים, אכילה במסעדות רחוב ועוד. זה טיול בצורה אותנטית ובצורה מינימלית. טיול מסוג זה מתאים בדרך כלל לאנשים בגילאים צעירים או אחרי צבא. טיל תרמילאים יוצא לפועל בדרך כלל בהודו, נפאל, דרום אמריקה, אוסטרליה ועוד.

טיול תרמילאים הוא סגנון טיולים פופולרי מאד אצל טיילים צעירים אחרי צבע, סטודנטים או זוגות ואנשים הרפתקנים.

טיול לדרום אמריקה

אנשים הרוצים לראות את הטבע בשיאו, מקומיים שחיים כמו בתקופת האבן ועוד יעדיפו לטייל בדרום אמריקה, זהו יעד לחובבי טבע והאתגרים. טיול לדרום אמריקה נחשב לאתגר קשוח במיוחד שלא מתאים לכולם. טיול לדרום אמריקה ברובו מתאפיין בטרקים, טיולי ג'יפים, צלילה, רפטינג, צניחה ועוד. חוץ מהפן האקסטרים שבטיול זה יש את הפן התרבותי שבו ניתן להיחשף אל תרבויות אותנטיות ששמרו את המסורת שלהם שנים כגון: שבט המאיה, האינקה ועוד. טיול ליעד זה נותן חוויה הכוללת בתוכה חוויה מכל הסוגים.